Znajdź nas na facebook/instagram

POWRÓT

Powiedz STOP pojawiającym się zmarszczkom, obwisaniu tkanek na twarzy i ciele, wiotczeniu skóry. Pozbądź się podwójnego podbródka, "chomików", zwiotczałej skóry na szyi oraz bruzd i fałdów.

ANTIPTOSIS najbardziej skuteczny i poszukiwany zabieg medycyny estetycznej ostatnich lat! Bez sztuczności i deformacji naturalnych kształtów twarzy! W bezinwazyjny sposób przywraca pierwotne położenie tkanek, nadając naturalny i mody wygląd. Jedyne tak skuteczne rozwiązanie przy problemach takich jak zwisający podbródek czy opadające policzki.

Techniki ANTIPTOSIS to ponad 21 lat doświadczeń na całym świecie i ponad 2 000 000 zadowolonych Pacjentów - dołącz do nich!

Docenione w Polsce nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej oraz na świecie m.in. Anti-Aging Beauty Trophy dla najlepszych nici liftingujących.

W roku 2018 na rynek polski zostały wprowadzone nici 3 generacji zawierające w swoim składzie, oprócz kwasu polimlekowego i kapronolaktonu, kwas hialuronowy do jednoczesnego liftingu i odmładzania tkanek. Zalety kwasu hialuronowego takie jak działanie przeciwzapalne, stymulacja kolagenu i elastyny, nawadnianie tkanek, pozwoliły zrobić krok naprzód "od doskonałości do perfekcji". 

Wprowadzenie nici wzbogaconych o kwas hialuronowy, poprzedziły 2,5 roczne badania, które potwierdziły natychmiastowy efekt liftingu z jednoczesnym efektem rewitalizacji, który po 2 miesiącach zostaje pogłębiony działaniem kwasu polimlekowego.


 • EFEKTY

Efekt uniesienia tkanek widoczny jest od razu po zabiegu i systematycznie postępuje.

Po 6 miesiącach od zaimplantowania nici wchłanialnych na bazie stymulatorów tkankowych, jakimi są kwas polimlekowy i kapronolakton, dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu, które poprawiają gęstość i jędrność skóry. 

Czas utrzymywania się efektu, w przypadku nici rozpuszczalnych wynosi od 1,5 do 2 lat, a w zakresie przebudowy skóry nawet do 3 lat. 


 • WSKAZANIA

Bruzdy i fałdy skórne;

Zaburzenia konturów;

Utrata naturalnych krągłości;

Nawisanie skóry;

Zmarszczki i brak witalności;

Asymetria wrodzona lub nabyta;


 • PRZED ZABIEGIEM

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja dr Iloną Gruszczyńską, w czasie której wykluczane są przeciwwskazania oraz planowana jest najlepsza metoda zabiegowa dla problemu pacjenta.


 • PO ZABIEGU

Zaleca się zimne okłady i dezynfekcję punktów wkłucia (Octenisept);

Należy powstrzymać się od picia gorących napojów i alkoholu;

Ważne jest aby ograniczyć mimikę twarzy, wysiłek fizyczny, nie stosować masaży i zabiegów rozgrzewających przez około 2 tygodnie od implantacji;

Okres rekonwalescencji trwa średni od kilku dni do dwóch tygodni, ale nie ogranicza normalnego trybu życia.

Działania niepożądanie zdarzają się niezwykle rzadko, jednakże może wystąpić asymetria, obrzęk, siniaki, zgrubienia, krwiaki, zaciągnięcia skóry, prześwitywanie nici.


 • O ZABIEGU

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Polega na podskórnym wprowadzeniu poprzez pojedyncze punkty nakłucia bioabsorbowalnej nici.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a okres gojenia trwa około dwóch tygodni.

Metody EXCELLENCE - bezinwazyjny lifting oraz wzmocnienie i rewitalizacja tkanek twarzy i ciała. Kompleksowe i równomierne wygładzenie fałdów i zmarszczek. Obszary: cała twarz, brwi, szyja. W obszarze ciała modeluje, przywraca utraconą jędrność i gęstość skóry. Obszary: piersi, wewnętrzna strona ramion i ud, brzuch, fałdy nadkolanowe.

Metody NANO - zabiegi armirujące tj. wzmacniające tkanki, przywracające jędrność, zagęszczające i odbudowujące delikatną objętość w miejscu implantacji. Dedykowane do lokalnej korekcji bardzo wrażliwych i trudnych obszarów takich jak: dolina łez, dolna i górna powieka, grzbiety dłoni, drobne zmarszczki na dekolcie i szyi, a także stref mimicznych: kurze łapki, marionetki, zmarszczki palacza, zmarszczki senne.


 • PRZECIWSKAZANIA

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe,
 • Aktywna opryszczka
 • Zmiany ropne w miejscu zabiegu

 • CENNIK

Nici Aptos - lifting twarzy i ciała

Aptos Exellence Visage (10 szt) 3000 zł

Exellence Visage Soft (10 szt) 2500 zł

Exellence Body (10 szt.) 2500 zł

Nano Exellence (10 szt) 1500 zł