Znajdź nas na facebook/instagram

STRONA GŁÓWNA

 

O mnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EmiA Medycyna Estetyczna - z miłości do piękna.

Pragniesz zachować zdrowy, naturalny wygląd? Zależy Ci na bezpieczeństwie i doświadczeniu?

Witaj w EmiA Medycyna Estetyczna i Anti-Aging.

Dbając o zdrowi i piękno Twojej skóry oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i medycyny regeneracyjnej. Są to zarówno zabiegi prewencyjne, spowalniające proces starzenia, a także korygujące już istniejące defekty.

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty terapeutyczne każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją lekarską.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, lekarzem z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyłam Podyplomowe Studia Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w GWSH, w Katowicach, jak również autorski program szkoleniowy dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej, prowadzony przez dr Ewę Rybicką w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice w Warszawie. Stale podnoszę kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach, kongresach i szkoleniach. 

Wykonuję większość oferowanych przez nowoczesną medycynę estetyczną zabiegów o sprawdzonych i skutecznych metodach terapii. Pracuję tylko i wyłącznie na certyfikowanych produktach, pochodzących bezpośrednio od dystrybutorów, co jest gwarancją ich oryginalności. 

Jestem certyfikowanym lekarzem metod Aptos.

Stosuję przede wszystkim metody rewitalizacji skóry, wspomagające naturalne procesy regeneracji skóry.  W swojej praktyce opieram się na zabiegach stymulujących skórę: różnych rodzajach mezoterapii, zastosowaniu osocza bogatopłytkowego i peelingów chemicznych. Wykorzystuję także nowe technologie, min dedykowane lekarzom fale radiowe - Scarlet RF oraz laser frakcyjny CO2. Stosuję w praktyce preparaty toksyny botulinowej (Azzalure, Botox, Alluzience).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1882.JPG

 

IMG_0916.JPG

 

IMG_0918.JPG