Znajdź nas na facebook/instagram

POWRÓT

 • EFEKTY

Naturalne, widoczne efekty poprawy kondycji skory

Redukcja drobnych zmarszczek i wiotkości skóry

Silna regeneracja i odżywienie skóry

Zwiększenie elastyczności i jędrności skóry,

Poprawa kolorytu skóry

Zmniejszenie wypadania włosów

 

 • WSKAZANIA

Zmarszczki,

Wiotka skóra twarzy,

Regeneracja i rewitalizacja skóry,

Profilaktyka starzenia się skory,

Profilaktyka wypadania włosów,

Łysienie,


 • PRZED ZABIEGIEM

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja dr Iloną Gruszczyńską, w czasie której wykluczane są przeciwwskazania oraz planowana jest najlepsza metoda zabiegowa dla problemu pacjenta.

Nałożenie kremu znieczulającego (czas znieczulenia 30 minut)


 • PO ZABIEGU

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Jak w przypadku każdego zabiegu iniekcyjnego mogą pojawić się siniaki oraz niewielka opuchlizna w miejscu wkłucia. Zarówno rumień, jak i opuchlizna powinny ustąpić następnego dnia.

U osób podatnych na tworzenie się siniaków zaleca się wykonanie zabiegu pod koniec tygodnia.

Bezpośredni po zabiegu nakładany jest na skórę preparat łagodzący oraz krem z filtrem UV.

Do domowej pielęgnacji skóry zaleca się używać delikatnych kremów pielęgnacyjnych.

Do 7 dni od zabiegu unikaj sauny, solarium, łaźni parowych, kąpieli na basenie i w naturalnych zbiornikach wodnych.

Unikaj masowania obszarów skóry poddanych zabiegowi lub wywierania na nich nacisku i delikatnie nakładaj produkty do pielęgnacji skóry.

Po zabiegu zaleca się stosowanie kremu z filtrem UV SPF 50.

Po wykonaniu serii zabiegów lekarz zaproponuje Ci kolejny zabieg podtrzymujący efekt, w zależności od potrzeb Twojej skóry (1-2 razy w roku).

Zadbaj o bezpieczeństwo i gwarancje jakości zabiegu - poproś lekarza o oryginalny paszport pacjenta CGF.


 • O ZABIEGU

CGF to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z krwi pacjenta.

Protokoły CGF opierają się przede wszystkim na poprawie jakości skóry i jej wewnętrznej struktury, dzięki czemu wyznaczają zupełnie NOWY i BEZPIECZNY kierunek w terapiach regeneracyjnych!

CGF to pierwszy produkt, który wielowymiarowo regeneruje skórę w jednym zabiegu poprzez możliwość podania produktu zarówno podskórnie, jak i śródskórnie. Jeżeli skóra pacjenta wymaga intensywniejszej regeneracji, można zdecydować o iniekcji komórek macierzystych i czynników wzrostu zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek krwi pacjenta, do pozyskania materiału wykorzystujemy zestaw CGF HARMONY GENTLEMAN. Zabieg z użyciem żelu zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację, preparat jest podawany techniką mezoterapii lub kaniulą.

TERAPIE ŁĄCZONE CGF to doskonały wybór przed i po zabiegach medyny estetycznej takich jak: nici do liftingu czy usieciowany kwas hialuronowy.

Metoda wykorzystuje potencjał Twojej krwi - jest naturalna i w 100% bezpieczna.

Bez ryzyka alergii, powikłań, działań niepożądanych.

Możliwość odpowiedniego indywidualnego doboru terapii: CGF HARMONY GENTLEMAN, CGF ONE GENTLEMAN.


 • PRZECIWSKAZANIA

 • Choroby nowotworowe,
 • Pacjenci stosujący leki pochodne retinoidów,
 • Aktywna opryszczka
 • Zmiany ropne w miejscu zabiegu

 • PODSUMOWANIE

Zestawy CGF GENTLEMAN to dwa bezpieczne rozwiązania dla Twojej skóry. Do przygotowania preparatów lekarz wykorzystuje Twoją krew, która zostaje odwirowana w separatorze komórkowym, dzięki czemu uzyskuje się skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste.

CGF HARMONY GENTLEMAN zapewnia długotrwałą i silną stymulację, jeśli skóra potrzebuje intensywnej regeneracji to najlepsza terapia. Preparat zostaje zawieszony w żelu (Activated Plasma Albumin Gel), dzięki czemu regeneracja trwa dłużej. Najcenniejszy koktajl z Twojej krwi - czynniki wzrostu i komórki macierzyste są wówczas uwalnianie stopniowo.

Zabieg CGF HARMONY GENTLEMAN wykazuje długotrwałe działanie anti-aging oraz intensywnie reguluje niedoskonałości Twojej skory.

 

CGF ONE GENTLEMAN  to zabieg przeznaczony do obudowy skóry na małych obszarach, yakich jak: okolica oka (w tym dolina łez) czy owłosiona skóra głowy. Jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn rozpoczynających przygodę z medycyną regeneracyjną.

 

Jakość i bezpieczeństwo gwarantują tylko oryginalne zestawy zabiegowe CGF HARMONY GENTLEMAN oraz CGF ONE GENTLEMAN. Ich potwierdzeniem jest paszport pacjenta wraz z naklejką z numerem serii produktu. Zabiegi wykonywane są tylko przez certyfikowanych lekarzy.

 

Naturalna synergia zabiegów CGF GENTLEMAN z Twoją skórą to recepta nie tylko na stymulację regeneracji, ale również na naturalnie młody wygląd.

 

TO TY JESTEŚ ŹRÓDŁEM NAJCENNIEJSZEGO PREPARATU, KTÓRY PRZYWRÓCI MŁODZIEŃCZĄ SIŁĘ.


 • CENNIK

CGF GENTLEMAN (Concentrated Growth Factors - regeneracja skóry skoncentrowanymi czynnikami wzrostu i twoimi komórkami macierzystymi)

 • CGF  ONE GENTLEMAN - 650zł

 • CGF ONE GENTLEMAN 3 zabiegi  - 1650zł

 • CGF HARMONY GENTLEMAN twarz + szyja + dekolt - 1650zł

 • CGF HARMONY GENTLEMAN 3 zabiegi  - 4350zł

 

DermaPen + CGF ONE GENTLEMAN - 850zł